З 1 липня 2016 року середньозважений тариф встановлюється на рівні 1043 грн. за гігакалорію, інформує РБК-Україна. Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення для населення майже вдвічі. Про це повідомив керівник профільного управління НКРЕКУ.

      «Чинний середньозважений тариф на тепло для населення становить 534 гривні за 1 гігакалорію, з 1 липня середньозважений тариф встановлюється на рівні 1043 гривні за гігакалорію», – заявив чиновник.

      Він пояснив, що збільшення відбувається за рахунок зростання паливної складової, тарифу на електроенергію і заробітних плат.

      Крім того, наголошується, що коригування паливної складової пов’язане з рішенням уряду про зміну тарифу на газ, що використовується при виробництві тепла для населення. Якщо раніше на паливо припадало 400 гривень в вартості гігакалорії, то з 1 липня ця цифра становить 874 гривні.

      Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила постанову про збільшення тарифу на тепло для населення 5 травня, з тих пір тривало громадське обговорення документа.