Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ» входить до групи компаній, які спеціалізуються на проектуванні та виготовленні теплогенеруючого обладнання і систем, що використовують в якості енергоносія біомасу.

      Основним видом діяльності підприємства є виробництво, транспортування і постачання теплової енергії на основі альтернативних поновлюваних джерел. Успішні проекти в сфері опалення та гарячого водопостачання вже зараз дозволяють нашим клієнтам економити на тепловій енергії без фінансових вкладень.

      ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ» інвестує, будує теплові об'єкти, отримує відповідні ліцензії та дозвільні документи, виробляє і поставляє пелети та продає екологічно чисте тепло кінцевому споживачеві. Кінцевий споживач платить тільки за отримане тепло.

      Діяльність компанії ліцензована Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ліцензія АЕ №575894 від 19.03.2015р. на виробництво теплової енергії та Полтавською обласною державною адміністрацією ліцензія АЕ №295641 від 06.05.2015р. на постачання теплової енергії.

Ліцензія продаж

Ліцензія вир-во